27 kwietnia, 2022

MasterLife CRM x AutoMapa – nowa integracja, którą pokochasz Ty i Twoi kierowcy

Masz swoją flotę i chciałbyś, żeby Twoi kierowcy pracowali efektywniej, spędzali mniej czasu w korkach, a klienci otrzymywali zamówienia dowiezione „na czas”? W ogóle nas to nie dziwi! Wydajność w pracy to podstawa, szczególnie jeśli realnie przekłada się na poziom zadowolenia klientów, a tym samym Twoje zyski $ lub straty…

Dlatego właśnie postanowiliśmy zająć się problemem dostaw i rozwiązać go najlepiej jak się da, abyś miał poczucie, że korzystasz z najlepszej, dostępnej na rynku opcji.

Wprowadziliśmy integrację z AutoMapa

Czemu wybraliśmy AutoMapę na partnera MasterLife CRM? Ponieważ jest to najdokładniejszy polski serwis mapowy, który bazuje na systemie Targeo, dzięki czemu daje użytkownikom możliwość korzystania z najdokładniejszych, aktualizowanych na bieżąco map i dostosowania tras do wymogów kierowcy. Dzięki nim możesz w łatwy sposób zoptymalizować trasę, określić, jakim typem dróg chcesz jeździć, sprawdzić nasilenie ruchu w danym momencie i wyliczyć potencjalny czas rozwożenia posiłków w danym obszarze.

Jak wspomniane funkcjonalności przełożą się na korzyść dla Twojego cateringu?

Przede wszystkim z całą pewnością skróci się sumaryczny czas realizacji dostaw. Dzięki temu, że Twoi kierowcy będą na bieżąco widzieć zmiany w sytuacji na drogach, będą mogli szybko zareagować na ewentualne utrudnienia i wybrać inną trasę tym samym unikając stania w korku lub natknięcia się na remontowaną i zamkniętą w godzinach nocnych trasę. Poza tym, będziesz mógł decydować czy pozwalasz na korzystanie z dróg płatnych lub wręcz przeciwnie czy nie masz nic przeciwko jeździe po drogach leśnych i polnych.

AutoMapa pomoże Ci decydować gdzie i kiedy jedzie poszczególny kurier
Korzystając z AutoMapy przekonasz się, że jest to wysoce zaawansowane choć jednocześnie intuicyjne narzędzie – tak jak nasz CRM do obsługi cateringów! ???? Wpisując trasy dla określonych kierowców otrzymasz komunikat, mówiący o tym czy trasa jest ułożona właściwie czy może któryś z kierowców jest przeciążony i ma zbyt wiele punktów odbioru na swojej liście. Mając tę wiedzę z powodzeniem określisz zasięg dostaw dla danego pracownika i przerzucisz nadprogramowe adresy dla kolejnej osoby, co przyczyni się do wzrostu efektywności pracy.

Chcesz wiedzieć, gdzie jest Twój kierowca? Z AutoMapą sprawdzisz to w aplikacji!
Dzięki wielu rozbudowanym opcjom każdy pracownik będzie korzystał z łatwej w obsłudze aplikacji wskazującej gdzie i jaką paczkę ma zostawić, a Ty będziesz mógł na bieżąco śledzić, gdzie znajdują się Twoi dostawcy. Dzięki temu jednym kliknięciem zweryfikujesz na jakim etapie rozwożenia posiłków jest w danej chwili konkretny kierowca bez konieczności dzwonienia do niego.

Kontrola podstawą zaufania ????

Nie bez powodu takie przekonanie od lat krąży po świecie. W końcu nie jeden przejechał się na tym, że dając zbyt dużą swobodę pracownikom zostawał z przysłowiowym kwitkiem i całą masą problemów. Podobnie bywa z doręczaniem diet pudełkowych do klientów. Odbiorcy skarżą się, że nie otrzymali swojego zamówienia, otrzymali je za późno, za wcześnie lub w złym stanie. Dzięki nowej funkcjonalności czarno na białym zobaczysz czy Twój klient ma racje czy też nie. Kierowca w momencie dowiezienia paczki wykona zdjęcie dostawy, a Ty w aplikacji zobaczysz nie tylko fotografię, ale i czas oraz miejsce jej wykonania. W ten sposób pozbędziesz się kłopotu starych zdjęć wgrywanych przez kurierów do systemu i sprawdzisz, jak rzeczywiście przebiegła dana dostawa.

To nie jedyne plusy wprowadzonej integracji!

-> Dzięki AutoMapie będziesz wiedzieć czy Twoja paczka została doręczona i kiedy, Zdecydowanie ułatwi to komunikację z klientem, który np. chciałby zareklamować zbyt późne dowiezienie posiłków.

-> Twoi kierowcy będą mogli się ze sobą komunikowac na specjalnym kanale radiowym na zasadie CBradia przekazując sobie informacje o ewentualnych problemach i będą mieć możliwość pomóc sobie nawzajem

-> Zyskasz większą wiedzę na temat rentowności swojej polityki dostaw i będziesz wiedzieć, jak lepiej dostosować cennik

-> Twoi klienci będą lepiej postrzegać Twoją markę, gdyż dostawy staną się usystematyzowane

Uwierz nam – to narzędzie z całą pewnością poprawi jakość Twojej pracy i w połączeniu z MasterLife CRM będziesz mógł zarządzać swoim cateringiem na jeszcze wyższym poziomie.

Chcesz poznać lepiej AutoMapę? Sprawdź jak działa!

Odkryj, jak wiele może system, z którego korzystają służby porządkowe i ratunkowe (Policja, Pogotowie), największe firmy kurierskie (DPD, TNT, InPost, DHL, TNT)

Administrator  Masterlife

Ile do pudełka a ile do „gara”?

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Odwiecznym problemem kuchni w cateringu dietetycznym jest stworzenie dokładnych wyliczeń, które pozwolą określić, jaką ilość produktów należy użyć, aby przygotować posiłki na dany dzień w ilości, jaką oferujemy klientom. Chcąc zniwelować tego typu kłopot, warto [...]

Własny system w cateringu dietetycznym

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Jako MasterLife CRM wielokrotnie w swojej historii spotykaliśmy się ze zdaniem „Dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani, bo mamy własny system, który spełnia nasze oczekiwania.” Czasami udawało nam się zbić argumenty, dlaczego takie podejście jest złe, a czasami [...]