27 kwietnia, 2022

O czym powinieneś pamiętać wybierając system dla cateringu dietetycznego

Teoria jedno, a życie drugie. Na co zwracać szczególną uwagę przy wybraniu odpowiedniego dostawcy oprogramowania dla cateringu dietetycznego?

Wyobraź sobie sytuację. Jest niedziela. Zaczynasz produkcję na poniedziałek i nagle okazuje się, że nie działają Ci raporty lub co gorsza cały system? Co robisz i do kogo dzwonisz?

Odpowiedź jest oczywista – do „informatyka”. W przypadku, gdy korzystasz z oprogramowania dla cateringów dietetycznych tzw. SLA, czyli szybkość reagowania na usterki jest niemalże kluczowym elementem. Umówmy się, jeśli produkcja Ci stanie na jeden dzień, to Twoja firma jest narażona na olbrzymie straty. Dajmy nawet, że „informatyk” w końcu odebrał i coś tam robi, ale masz (nie takie znowu olbrzymie) opóźnienie w produkcji rzędu 3-4 godzin.

Dla cateringu dietetycznego taka sytuacja może być tak naprawdę gwoździem do trumny. Oburzenie klientów, zwroty, awantury i negatywne opinie, a wszystko to spowodowane z jednego powodu – firma, która sprzedała Ci oprogramowanie będące sercem Twojego cateringu dietetycznego, nie gwarantuje w umowie SLA, czyli tzw. niezawodności systemu.

Jak uniknąć takiej sytuacji?

Przede wszystkim należy zadać sobie pytanie – kim jest firma, z którą się wiążę? Czy jest to firma skupiająca się wyłącznie na jednym produkcie jakim jest oprogramowania dla cateringów, czy możne dodatkowo ma dodatkowych kilkanaście usług? Czy w umowie, którą przesłali są dodane zapisy o naprawianiu takich błędów, czy jednak przypadkiem jest to pominięte?

MasterLife to firma skupiona wyłącznie na rynku cateringów dietetycznych. Współtworzymy go od ponad 4 lat, gdy zaczynaliśmy naszą przygodę z pierwszymi cateringami. Od samego początku wiedzieliśmy, że niezawodność i bezpieczeństwo aplikacji, to jeden z kluczowych elementów naszego biznesu, dlatego z dumą ją gwarantujemy naszym klientom.

Jak robią to największe cateringi dietetyczne?

Można łatwo się domyśleć, że największe cateringi dietetyczne w swoich budżetach mają setki tysięcy złotych rocznie przeznaczone na rozwój oprogramowania, oraz utrzymanie osób, które będą monitorować stan strony, aplikacji itp. Za wyjątkiem kilku marek na rynku, cateringi dietetyczne zdają się na oprogramowanie firmy, na której mogą polegać. MasterLife CRM jest nie tylko rozwijane od czterech lat, ale również zapewnia niezawodność aplikacji dla kilkuset klientów. Skala biznesu samoczynnie powoduje, że zespół MasterLife przeprowadza regularne audyty serwerów i baz danych pilnując ich aktualności, ale również monitorują jakiekolwiek błędy przez całą dobę.

Jeśli zastanawiasz się nad systemem dla cateringu, na którym możesz zawsze polegać, to odezwij się do nas +22 112 0967

Administrator  Masterlife

Ile do pudełka a ile do „gara”?

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Odwiecznym problemem kuchni w cateringu dietetycznym jest stworzenie dokładnych wyliczeń, które pozwolą określić, jaką ilość produktów należy użyć, aby przygotować posiłki na dany dzień w ilości, jaką oferujemy klientom. Chcąc zniwelować tego typu kłopot, warto [...]

Własny system w cateringu dietetycznym

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Jako MasterLife CRM wielokrotnie w swojej historii spotykaliśmy się ze zdaniem „Dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani, bo mamy własny system, który spełnia nasze oczekiwania.” Czasami udawało nam się zbić argumenty, dlaczego takie podejście jest złe, a czasami [...]