O nas2024-04-04T12:23:45+00:00

O nas

Dowiedź się więcej o nas, naszej misji oraz naszym zespole!

Jeśli szukasz firmy zaawansowanej technologicznie, pełnej nowoczesnych rozwiązań, a jednocześnie takiej, która wciąż zachowuje ludzką twarz i działa dla dobra swoich klientów, to bądź spokojny – zdecydowanie dobrze trafiłeś.

MasterLife Solutions to firma, która powstała w 2016 roku jako efekt młodzieńczego zapału kilku osób dotychczas pracując w branży IT, jak również trudniących się marketingiem oraz związanych znających potrzeby cateringów dietetycznych. Jak łatwo się domyślić, możliwości tychże osób, ich zainteresowania oraz wiedzę, udało się połączyć w spójną całość tworząc układankę będącą innowacyjnym na tamten moment rozwiązaniem – programem do obsługi cateringów dietetycznych!

Przez lata swojej obecności na rynku, nasz program MasterLife CRM mocno ewoluował zmieniając się zdecydowanie na lepsze. Stopniowo wprowadzaliśmy kolejne funkcje, które miały ułatwiać życie cateringom. Dzięki temu udało się stworzyć narzędzie, które pozwala kompleksowo zarządzać cateringiem dietetycznym -> od chwili złożenia zamówienia klienta, aż po dostarczenie paczki pod drzwi.

Wizja nieustannego rozwoju i dążenia do perfekcji, która towarzyszyła nam przez lata, nie zanikła, a młodzieńcza iskra kreatywności tli się w nas do dziś, dlatego nasz system wciąż wzbogacany jest kolejnymi opcjami. W ramach korzystania z Mastera można cieszyć się mnogością funkcji wspierających działania w zakresie marketingu, zarządzania firmą, logistyki oraz mówiąc najprościej kuchni i przygotowywania posiłków.

Nasi klienci mogą liczyć na pomoc kompetentnych doradców, którzy, choć kryją się za monitorami i słuchawkami, zachowują ludzka twarz i życzliwy stosunek do klienta. Pomagamy nowym cateringom odnaleźć się w branży, budować swoją pozycję, a i starym wyjadaczom dajemy cenne wskazówki, które pomagają im utrzymywać dotychczasowych klientów i zdobywać nowych.

Tak jest – MasterLife Solutions to firma otwarta na każdego, a więc MasterLife CRM również sprawdzi się w przypadku praktycznie każdej firmy z branży cateringów dietetycznych. Na pewno sprawdzi się u Ciebie, bo przecież jesteś nastawiony na sukces ????

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje MasterLife CRM?2022-03-24T13:16:31+00:00

„Ile to kosztuje i czemu tak drogo?” 🙂 MasterLife CRM to najbardziej rozbudowane narzędzie na rynku i to oczywiście ma przełożenie na cenę. Nasze abonamenty średnio kosztują oo 400 do 650 PLN netto w zależności od skali biznesu. Najchętniej wybieranym pakietem jest 1200zł netto/3 m-ce, a następnie 400zł netto za kolejny miesiąc. W cenę wchodzi całość funkcjonalności tj. aplikacja dla klientów, produkcja, oraz sklep. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że dzięki temu macie gwarancję niezawodności systemu, wsparcia biura obsługi klienta oraz liczne szkolenia.

Jak połączyć MasterLife CRM ze stroną cateringu dietetycznego?2022-03-24T13:17:01+00:00

Nie ma znaczenia, czy masz, czy nie masz strony swojego cateringu. Czy strona stoi na WordPress, WIX, PrestaShop, czy jeszcze jakimś innym CMS. Jesteśmy gotowi na każde rozwiązanie. MasterLife CRM w ramach abonamentu oferuje rozbudowany sklep internetowy, który nasz zespół podłącza i co ważniejsze – utrzymuje – na Twojej stronie internetowej w ramach abonamentu.

Ile trwa wdrożenie na system MasterLife?2022-03-24T13:17:13+00:00

Wdrożenie zajmuje nam z reguły między 24 a 48 godzin od momentu kiedy dostaniemy od Ciebie wszystkie potrzebne informacje. To, w które widełki czasowe się łapiesz zależy również od tego, czy Twój catering już funkcjonuje, czy dopiero planujesz go otworzyć. Ważna rzecz – produkcji nie wystawiamy dla klientów w piątki lubimy spokojne weekendy 🙂

Czy mogę wgrać wszystkie moje dane klientów?2022-03-24T13:17:25+00:00

Jak najbardziej. Wdrażaliśmy różne cateringi, w tym również takie, które funkcjonowały na rynku od kilku lat, dlatego żadna baza klientów nie jest problemem i w ramach wdrożenia wgrywamy ją bezpośrednio do MasterLife. Dzięki temu nie ma ryzyka, że stracisz historyczne dane swoich klientów.

Czy doradzacie cateringom w rozwoju?2022-03-24T13:17:35+00:00

Nie ma na rynku drugiej takiej firmy, która wie o jego trendach i sytuacji tyle co MasterLife. Jeśli jesteś naszym klientem, to chętnie porozmawiamy i przeszkolimy Cię w ramach abonamentu. Zakres wsparcia obejmuje marketing, logistykę, produkcje i dietetykę.

Jak są zabezpieczone dane moich klientów?2022-03-24T13:17:46+00:00

Bezpieczeństwo to jeden z filarów naszego systemu. Korzystamy z zabezpieczeń takich gigantów jak Amazon, czy SalesForce, dlatego zarówno w kontekście ciągłości działania systemu, jak i bezpieczeństwa danych Twoich klientów nie mamy sobie równych. Nie ważne, czy piątek, czy świątek – my dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i systemów operacyjnych MasterLife. To jeden z powodów, dla których ufają nam najwięksi na rynku.

Czy są szkolenia dla cateringów dietetycznych?2022-03-24T13:17:57+00:00

Tak, nasz dział sprzedaży prowadzi szkolenia zarówno online, jak i offline. Jeśli są to szkolenia otwarte to oczywiście są one dostępne dla wszystkich, a te zamknięte wyłącznie dla naszych klientów. Wkrótce uruchomimy dla naszych klientów również cykl szkolenie z szeroko pojętego marketingu, aby wspomóc Wasze działania w SM.

Czy MasterLife oferuje wsparcie klienta?2022-03-24T13:18:10+00:00

Tak, nasz dział wsparcia klienta jest nieustannie szkolony, a opinie, które odrzymujemy od naszych klientów co miesiąc zawsze przekraczają 96% ocen „Bardzo dobry”. Oferujemy zarówno pełne wsparcie w czasie wdrożenia, jak również szkolenia i pomoce zarówno telefoniczne, jak i na wewnętrznym czacie dla każdego z naszych klientów bez dodatkowych opłat.

Ile kosztują raporty o rynku oraz szkolenia dla cateringów?2022-03-24T13:18:31+00:00

Nasze raporty są dostępne wyłącznie dla cateringów, które wzięły udział w badaniach rynku. Opcjonalnie można je u nas zakupić, ale cena również zależy od rodzaju raportów.

Umów demo

Zadzwoń do nas!

Umów demo

Zadzwoń do nas!

Szybkie i proste
wdrożenie

Szybkie i proste
wdrożenie

Bezpieczeństwo
danych

Bezpieczeństwo
danych

Współpraca z innymi
narzędziami

Współpraca z innymi
narzędziami

Wpisz swoje dane
i przetestuj demo
MasterLife CRM

Przejdź do góry