27 kwietnia, 2022

Intuicyjny Formularz – Sklep dla Twojego cateringu

Kiedy chcesz coś kupić, zapewne szukasz najlepszej dla siebie opcji, lubisz prosty przekaz i cenisz sobie oszczędność czasu. Doskonale to rozumiemy, bo sami też chcemy mieć wszystko „czarno na białym”, żeby nie bawić się w zbędne komplikacje. Z tej właśnie przyczyny stworzyliśmy intuicyjny formularz, dzięki któremu Twoi Klienci w łatwy sposób złożą zamówienie na interesujące ich diety.

 

Jak działa formularz do zamówień w cateringu?

 

Sklep, jak zwykliśmy nazywać formularz do składania zamówień w cateringach dietetycznych bazujących na systemie CRM, to moduł, który pozwala szybko i sprawnie zakupić oferowaną przez catering dietę. Choć cateringów korzystających z MasterLife CRM jest kilkaset, a każdy sklep jest personalizowany i dostosowany wizualnie do szaty graficznej i wizytówki firmy, schemat działania dla klienta jest ten sam.

Chcąc złożyć zamówienie, klient klika przycisk „ZAMÓW”, który przenosi go do formularza. Tam rozpoczyna od wyboru strefy dostawy. Wybór ten jest wyjątkowo intuicyjny, gdyż widoczne są główne miasta dostaw, a dodatkowo w wyszukiwarce można wpisać daną miejscowość i sprawdzić czy dany catering dowozi tam swoje pudełka.

Następnie system przenosi nas do wyboru diet i wariantów oraz kaloryczności. Ta część jest wyjątkowo atrakcyjna wizualnie, gdyż klient ma wgląd do zdjęć przedstawiających dane diety czy opisów posiłków. Dobre zdjęcia i opisy stanowią element, który w ogromnej mierze odpowiada za podjęcie decyzji zakupowej.

 

Długość zamówienia i opcje w kalendarzu

 

Kiedy nasz klient zdecyduje już, z jakiej diety chce korzystać, przechodzi do wyboru długości zamówienia. Zaznacza, na ile i jakie dni chce wykupić dietę, jednak trzeba tu podkreślić że to, na jakie dni może złożyć zamówienie określacie Wy czyli catering. Tak jest, korzystając z systemu MasterLife CRM określacie Państwo terminy, kiedy doręczacie pudełka. Możecie zablokować dostawę w weekendy lub przykładowo na tydzień jeśli robicie sobie urlop albo macie jakiś problem logistyczny. Dzięki temu niwelujecie ryzyko złożenia zamówienia na termin, który jest dla Was niedostępny.

Ponadto możecie Państwo z poziomu CRM ustalić zniżkę za długość zamówienia czy dodatkowe opłaty za dostawę, a klient zobaczy to wszystko w podsumowaniu swoich zakupów.

Jasne i czytelne, prawda? ????

Szybkie płatności online podłączone do Twojego Sklepu – Strony Cateringu

 

Dzięki temu, że MasterLife jest kompatybilny z płatnościami online-Tpay, Twoi Klienci mogą od razu opłacić swoje zamówienie, a Ty nie musisz się martwić, że pieniądze nigdy nie trafią na Twoje konto. Mało tego, przy takiej formie płatności, w systemie CRM od razu zobaczysz, że zamówienie jest opłacone i po jego potwierdzeniu, kuchnia śmiało może przejść do realizacji. Jest to wyjątkowo wygodne rozwiązanie dla każdej ze stron.

 

Jak sami widzicie, formularz MasterLife to idealne opcja, która sprawi, że Wasi Klienci z radością będą składać zamówienie w cateringu mając dostęp do klarownych informacji i estetycznej szaty graficznej. Z całą pewnością poprawi to Waszą wiarygodność i pozwoli zyskać w oczach niezdecydowanych konsumentów.

Jeśli chcesz poznać wszystkie funkcjonalności MasterLife umów DEMO lub poczytaj o nas w zakładce funkcjonalności.

Administrator  Masterlife

Ile do pudełka a ile do „gara”?

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Odwiecznym problemem kuchni w cateringu dietetycznym jest stworzenie dokładnych wyliczeń, które pozwolą określić, jaką ilość produktów należy użyć, aby przygotować posiłki na dany dzień w ilości, jaką oferujemy klientom. Chcąc zniwelować tego typu kłopot, warto [...]

Własny system w cateringu dietetycznym

27 kwietnia, 2022|0 Comments

Jako MasterLife CRM wielokrotnie w swojej historii spotykaliśmy się ze zdaniem „Dziękujemy, ale nie jesteśmy zainteresowani, bo mamy własny system, który spełnia nasze oczekiwania.” Czasami udawało nam się zbić argumenty, dlaczego takie podejście jest złe, a czasami [...]